224 826 573  /   recepce@comfortcare.cz

Kariéra

Volná pracovní místa:

Do našeho zdravotnického zařízení přijmeme Praktického lékaře/praktickou lékařku pro dospělé

NÁPLŇ PRÁCE:

Poskytování preventivní, diagnostické a léčebné péče

Provádění prohlídek v rámci PLS

OČEKÁVÁME:

Vysokoškolské vzdělání

Specializace v oboru všeobecné praktické lékařství, možno i bez atestace

Trestní bezúhonnost

Uživatelská znalost PC

Vstřícný přístup k pacientům

Nástup možný dle dohody

Vaše CV zasílejte na e-mail: darina.stetiarova@comfortcare.cz

Do našeho zdravotnického zařízení přijmeme atestované lékaře těchto odborností:

  • Praktický lékař
  • Angiolog
  • Oftalmolog
  • Dermatolog
  • Psycholog / psychiatr
  • Diabetolog
  • Pediatr

Vaše životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: darina.stetiarova@comfortcare.cz

Zároveň přijímáme k registraci i nové pacienty, včetně ukrajinských uprchlíků.

Objednání přes e-mailovou adresu: recepce@comfortcare.cz

www.comfortcare.cz

До нашого медичного закладу « Poliklinika Comfort Care” приймаємо атестованих лікарів за спеціальністю:

  • практик
  • Судинний хірург
  • Офтальмолог
  • Дерматолог
  • Психолог / психіатр
  • діабетолог
  • Педіатр

Ваші резюме надсилайте на електронну адресу: darina.stetiarova@comfortcare.cz

Також ми реєструємо нових пацієнтів, включно і українських біженців.

Можна записатись на реєстрацію через електронну адресу : recepce@comfortcare.cz

Сайт поліклініки: www.comfortcare.cz

Do našeho zdravotnického zařízení přijmeme očního lékaře/oftalmologa.

Nabízíme:

  • nadstandardní platové ohodnocení
  • moderní vybavení ambulance
  • přátelský kolektiv
  • zázemí stabilního zaměstnavatele

Nástup, úvazek a mzda dle dohody.

V případě zájmu nás můžete kontaktovat na :

barbora.strejckova@comfortcare.cz

Do našeho mladého přátelského kolektivu přijmeme Praktického lékaře pro dospělé a práci v oblasti pracovně lékařských služeb.

Lze nastoupit na hlavní pracovní poměr, či částečný úvazek. Nástup možný ihned, nebo dle domluvy.

Vaše CV prosím zasílejte na barbora.strejckova@comfortcare.cz.

Těšíme se na Vás!

OČKUJEME OČKOVACÍ LÁTKOU
PFIZER A MODERNA I BEZ REGISTRACE!!!

Více informací ZDE

Očkovací centrum najdete v budově Comfort Care v 1. patře.

Dotazy ohledně očkování zasílejte na ockovani@comfortcare.cz, nebo volejte tel: 723 952 975